As a sustainable destination, we are proud to highlight our Eco-Lighthouse certified members in the list Miljøfyrtårn

 

Azets Insight AS avdeling Hallingdal - azets.no

Agaia AS, avdeling Geilo - agaia.no

Amfi Geilo - amfi.no Miljøfyrtårn

Annekset Interiør - annekset-geilo.no

Aktiv Helse - aktivhelsegeilo.no

B

Brusletto & Co - brusletto.no

Bentestova

Blest Hår og Slikt

Bardøla Fjelltun AS - bardola.no Miljøfyrtårn

Birkelund Camping 

C

Cafe Mocca

Cafe Presttun - cafepresttun.no

D

Dybsjord Maskin AS - dybsjordmaskin.no

Dagali Opplevelser - dagaliopplevelser.no

Donaco Invest AS

Dr.Holms Hotel AS - drholms.no

Dagali Fjellpark - dagalifjellpark.no

E

Eiendomsmegler 1 Fjellmegleren - eiendomsmegler1.no  Miljøfyrtårn

Elektro 12:24 - elektro1224.no Miljøfyrtårn

Elektroservice Hallingdal Installasjon AS - ehi.no Miljøfyrtårn

Ellevilla AS (Heime)

F

Fjellglød Hud & Velvære - fjellglod.no

Fagskolen i Viken - Studiested Geilo

Hotel Finse 1222 - hotelfinse1222.no

Fagerdalen Støl - ostebygda.no

G

Geiloark AS - geiloark.no

Gjensidige Hallingdal - gjensidige.no

Geilo Auto AS - geiloauto.no

Geilo Trykk og Reklame - gosh-geilotrykk.no

Geilo Turbusser AS - geiloturbusser.no Miljøfyrtårn

Geilo Teltutleie - geiloteltutleie.no

GeiloBok - geilobok.wordpress.com

Geilo Sport - geilosport.no

Geilo Skishop - geiloskishop.no

Geilo Sushi - geilosushi.com

Geilo Aktiv - geilo-aktiv.com

Geilo Aktivitetssenter - geiloaktivitetssenter.no

Geilo Autosenter AS

Geilo Booking AS

Geilo Hestesenter AS

Geilo Holding AS

Geilo Hotel - geilohotel.no

Geilo Husky - geilo-husky.com

Geilo Hytter & Camping - campinggeilo.no

Geilo Idrettslag - geiloil.no

Geilo Invest As (Rennedalen) - rennedalen.no

Geilo Mountain Lodge AS - geilomountainlodge.no

Geilo Opportunity AS (Off Pist Lounge) 

Geilo Røde Kors Hjelpekorps

Geilo Sti-og Løypelag - geilostiogloypelag.no

Geilo Trening og Testsenter AS - geilotrening-testsenter.no

Geilo Velforbund

Geilojordets Venner

Geilolia AS - geilolia.no Miljøfyrtårn

Geilomat AS

Groven Fjellgård

Geilo Dog Sledding

Geiloporten - geiloporten.no

H

Hallingdal Hytteservice - hallingdal-hytteservice.no

HTR Elekro AS - htr-elektro.no

Herleiks AS - herleiks.no

Hel-V

Hallingstuene AS - hallingstuene.no

Herlig AS

Hakkesetstølen Fjellstugu og Hytter - hakkesetstolen.wixsite.com

Hallingskarvet Skisenter AS - hallingskarvet-skisenter.no

Halne Fjellstugu - halne.no

Haugastøl Turistsenter - haugastol.no Miljøfyrtårn

Havsdalsgrenda AS - havsdalsgrenda.no

Highland Lodge AS - highland.no

Hol Turlag (DNT)

Holestøl Apartment - holestol.no

Holsåsen Utmarkslag AS

Høve Støtt Hallingdal AS Miljøfyrtårn - hovestott.no

Hamarsbøen - ostebygda.no

Hol Ysteri - ostebygda.no

I

Interoptik Geilo - interoptik.no

InfoTec - infotec.no

Intersport Geilo - fjellkjeden.no

Ihuga Event AS - ihugaevent.no

J

JK Service 24 AS - jkservice24as.business.site

Johnny Hermansen Snøscooter og Hytteservice

Joker Dagali - joker.no

Jøklagutane AS - glaciertoursnorway.com

Jakobs Plass Skurdalen - ostebygda.no

K

Kreator Kommunikasjon AS  - kreator.no

Kiwi Geilo - kiwi.no

Kiwi Hagafoss - kiwi.no

Kikut-Øst Hytteutleie DA

Krohn Bygg AS

L

Langedrag Naturpark - langedrag.no

Lia Fjellhotell - fjellhotell.no

M

Mustasch Media AS 

Maxbo Geilo - maxbo.no Miljøfyrtårn

Monter Geilo - monter.no Miljøfyrtårn

MinBesteVenn - minbestevenn.no

Matkrok'n Delikatesse & Catering AS - matkrokn.no

N

Norges Toppidrettsgymnas Geilo AS

Norgesbooking AS

O

Omattgjort AS

 

P

Privatmegleren Herleiksplass & Partnere - privatmegleren.no

Peppes Pizza Geilo - peppes.no

Perleporten Geilo AS

Q

R

Rachel Brownbridge Yoga & Velvære - rachelbrownbridge.com

Rueslåtten Ysteri - ostebygda.no

S

Skue Sparebank - skuesparebank.no Miljøfyrtårn

Sparebank 1 Hallingdal Valdres - sparebank1.no  Miljøfyrtårn

Sørhallie AS

Sjåstad Maskin AS - sjastadmaskin.no Miljøfyrtårn

Stærk Sport og Produksjon AS 

Sunkost Geilo

Spar Geilo Handelslag - geilohandelslag.no

Skaugum - skaugum.info

Samsara - samsara.no

Sport 1 Geilo - sport1geilo.no

Seim Family AS

Serious Fun AS - seriousfun.no

Skarvespelet 

SkiGeilo AS - skigeilo.no

Slaatta Skisenter AS - slaattaskisenter.no Miljøfyrtårn

Slaatta Skiutleie AS - slaattaskisenter.no/nb/skiutleie-skiservice Miljøfyrtårn

Smakeriet Geilo AS - smakerietgeilo.no

Stiftelsen Fagerli Leirskole og Aktivitetssenter

Stiftinga Rallarmuseet Finse

Stiteknikk AS - stiteknikk.no

Storestølen Fjellhotell AS - storestolen.no Miljøfyrtårn

T

Traktøren - herleiks.no

Torsetlia Fjellstue og Hyttegrend

Tuva Turisthytte - tuvaturisthytte.com

U

Ustekveikja Energi - ustekveikja.no  Miljøfyrtårn

Ustedalen Hotell AS - ustedalen.no

Ustedalsfjorden Overnatting

Ustaoset Vel

V

Vestlia Resort AS - vestlia.no  Miljøfyrtårn

Vidju Holding AS

Vinternatt - vinternatt.no

W

X

Y

Yes! Vi leker - herleiks.no

Z

Æ

Ø

Øen Hyttebygg AS - oenhytte.no 

Øyo AS - oeyo.no

Øen Turistsenter - oenturist.no  Miljøfyrtårn

Å

Aasberg Internett AS - aasberginternett.no